Sezon 2016

Re: Sezon 2016

Postprzez Nefilia » 27 sty 2017, o 00:02

Jaką podstawę stosujecie do lamp. I jak się potem wymienia żarówki? Chodzi mi o taką lampę jak zrobiłam tą czarną, otwór jest od dołu i chciałam żeby tak stała jak na zdjęciu powyżej, zrobiłam wstępnie taką podstawę prowizoryczną z plastikowego pudełka ale chciałabym zrobić taką ładną drewnianą tylko nie wiem jak potem przymocować do niej lampę żeby można było w niej wymieniać żarówki.
Nefilia Kobieta

45-49 postów

Uprawiam tykwę od: 10 kwietnia 2016

Advertisement

Re: Sezon 2016

Postprzez Ninja » 27 sty 2017, o 18:39

Nefilia napisał(a):Jaką podstawę stosujecie do lamp. I jak się potem wymienia żarówki? Chodzi mi o taką lampę jak zrobiłam tą czarną, otwór jest od dołu i chciałam żeby tak stała jak na zdjęciu powyżej, zrobiłam wstępnie taką podstawę prowizoryczną z plastikowego pudełka ale chciałabym zrobić taką ładną drewnianą tylko nie wiem jak potem przymocować do niej lampę żeby można było w niej wymieniać żarówki.

Sposobów jest wiele.....najlepiej będzie jak zadasz to pytanie w odpowiednim temacie jest takowy na forum

Zrób to sam......Podstawa lampy

sprecyzuj jakie źródło światła chcesz zastosować tradycyjną żarówkę , halogen, Led ..........

zrób jakieś zdjęcia itp wtedy moze ci trochę pomożemy ;)
Ninja Mężczyzna

155-159 postów

Poprzednia strona

• Advertisement

Powrót do Sezon 2016